• Ciekawe miejsca
 • Dawno, dawno temu w krainie zabawek…

  Muzeum to brzmi dumnie. Ostatnio odwiedziliśmy jedno, zupełnie niezwykłe – Muzeum Zabawek w Krynicy Zdroju. Miejsce z całą pewnością wyjątkowe i inne niż wszystkie.

  Jedno z tych muzeów, które naprawdę warto odwiedzić i jedno z tych, w którym wasze dzieci z pewnością nie będą się nudzić. Zabawki z czasów dzieciństwa naszych rodziców i dziadków, które dorosłych przenoszą w inną epokę, a dzieciom pokazują zupełnie inny, nieistniejący już świat. Zabawki, które pokazują historię, gdyż wiele z nich to miniatury przedmiotów życia codziennego.

  Ktoś mógłby zarzucić, że moja ocena jest nieobiektywna, bo patrzę na świat oczami dorosłego. Dlatego najlepszą recenzją Muzeum Zabawek w Krynicy Zdroju niech będą słowa mojego synka: „To było magiczne – prawda?”.

  Dziś takich zabawek już nie ma… Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z tego magicznego miejsca, gdzie nawet dorosły na nowo odkryje w sobie dziecko.

  Czekam na wasze wrażenia w komentarzach.

  Więcej informacji o muzeum znajdziecie tu: Muzeum Zabawek.

  2
  Dodaj komentarz

  avatar
  1000
  1 Comment threads
  1 Thread replies
  0 Followers
   
  Most reacted comment
  Hottest comment thread
  2 Comment authors
  MamaSpaceAnka Recent comment authors
    Subscribe  
  najnowszy najstarszy oceniany
  Powiadom o
  Anka
  Gość

  Wow! Domek dla lalek. Mój pradziadek zrobił kiedyś dla swoich córek podobny, właśnie z tak szczegółowo oddanymi detalami. Były przełączniki światła, meble, akcesoria. Ja się nim jeszcze bawiłam jak byłam mała, ale o nim zapomniałam i teraz sobie przypomniałam! Dzięki! Muszę zrobić dochodzenie 😉

  MamaSpace
  Admin

  To były zabawki z duszą! Teraz trzeba się naszukać, żeby takie znaleźć.