O mnie

Witaj w przestrzeni dla mam!

Strona Mama Space powstała z myślą o kobietach – mamach i ich dzieciach.

Jeśli szukasz pomysłów na ciekawe spędzanie czasu z dzieckiem albo motywacji dla samej siebie to dobrze trafiłaś. Znajdziesz tutaj wywiady z ekspertami, artykuły na temat rodzicielstwa, samorozwoju, zabawy dla dzieci, ciekawe książki, po które warto sięgnąć i miejsca, które warto odkrywać.

Mam nadzieję, że będziesz tu stałym gościem. Chciałabym, aby było to dla Ciebie miejsce inspiracji, z którego będziesz czerpać moc do działania i matkowania. 😉

Chcesz otrzymywać informacje o nowych postach i inspiracje ze świata mam? Zapisz się do newslettera (w pasku po prawej stronie). Zapraszam Cię również na mój fanpage na Facebooku.

Chcesz wiedzieć więcej?

Nazywam się Aneta Beza. Z wykształcenia jestem polonistką – dziennikarką, z miłości żoną i „etatową” mamą dwójki dzieci. W wolnym czasie prowadzę blog, który właśnie czytasz.

Zawodowo jestem copywriterką freelancerką. Od blisko 3 lat prowadzę jednoosobową firmę i tworzę treści na potrzeby internetu. Więcej o moich zawodowych działaniach przeczytasz na stronie www.abcopywriting.pl

Dzięki temu realizuję moje dwie pasje – macierzyństwo i pisanie. Trzecia pasja to szycie. Od jakiegoś czasu tworzę przytulanki, które już podbiły kilka dziecięcych serc. Możesz zobaczyć je TUTAJ lub klikając w baner znajdujący się po prawej stronie.

Uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu, spacerować, biegać, jeździć na rowerze czy rolkach. W domowym zaciszu praktykuję jogę i czytam, czyli coś dla ciała i dla ducha. 🙂

Na blogu dzielę się swoimi pomysłami i doświadczeniami, aby Twoje macierzyństwo było łatwiejsze i dawało Ci dużo radości. Czytam, obserwuję i uczę się jak być lepszą mamą.

Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub jest coś, o czym chciałabyś tu przeczytać, napisz do mnie przez formularz kontaktowy.

Zapraszam Cię do Twojej przestrzeni. 🙂