• Mamy zdanie
 • „Zarabiam robiąc to, co kocham”, czyli jak spełnić marzenia?

  Dzisiaj kolejny wpis z serii inspirujące kobiety. Kobieta pełna pasji, energii, która zaraża inne kobiety wiarą we własne siły i możliwości. Poznajcie Agatę Dutkowską – założycielkę niezwykłej Latającej Szkoły dla Kobiet.

  Niejedna mama na wychowawczym myśli o zmianie swojego życia zawodowego i szuka inspiracji, dlatego postanowiłam napisać o Agacie właśnie dla tych z was, które chcą coś zmienić w swoim życiu.

  Usłyszałam o niej po raz pierwszy, gdy odsłuchiwałam podcast Michała Szafrańskiego i muszę powiedzieć, że zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Potem słuchałam na YouTube kilku archiwalnych webinarów z jej udziałem. Agata Dutkowska, założycielka Latającej Szkoły dla Kobiet, prowadzi kurs kreatywnej przedsiębiorczości. Organizuje również darmowe spotkania networkingowe – Latające Kręgi. Motywuje do działania kobiety, które prowadzą własny biznes, ale również te, które dopiero myślą o jego założeniu.

  Mantra i Latające Kręgi

  „Bój się i rób!” To hasło, mantra założycielki Latającej Szkoły. I nie chodzi o rzucanie się na głęboką wodę, ale o poszukiwanie spełnienia w życiu zawodowym, by robić to, co się kocha. Lęk i brak wiary w siebie to właśnie to, co nas powstrzymuje. I tu z pomocą przychodzą Latające Kręgi, czyli otwarte, darmowe spotkania dla kobiet w myśl idei „zarabiam robiąc to, co kocham”. Okazja do wymiany doświadczeń i umiejętności, pokazania siebie i swojej działalności, usłyszenia historii innych kobiet. Myślę, że nie pomylę się jeśli nazwę je grupami wsparcia, która mogą sprawić, że twój biznes zacznie latać, albo dopiero się narodzi. Latające Kręgi działają w kilku większych miastach w Polsce oraz w Berlinie.

  Latająca Szkoła

  Jeśli szukacie więcej informacji zajrzyjcie na stronę Latającej Szkoły. W dziale czytelnia znajdziecie wiele artykułów motywujących do działania i historii kobiet, którym się udało. Do pobrania również pierwszy rozdział książki Agaty Dutkowskiej o tym, jak założyć własny biznes. Jest także newsletter, inny niż wszystkie i chociaż szczerze nie lubię newsletterów ten czytam regularnie.

  Agata Dutkowska to inspirująca kobieta, która dodaje skrzydeł. Mam nadzieję, że zainspiruje także was do szukania własnej drogi, a może już ją znalazłyście? Czekam na wasze historie.

  Podobny artykuł z cyklu inspirujące kobiety:

  Czy jesteś panią swojego czasu? A może chciałabyś nią być?

   

   

  6
  Dodaj komentarz

  avatar
  1000
  5 Comment threads
  1 Thread replies
  1 Followers
   
  Most reacted comment
  Hottest comment thread
  5 Comment authors
  MamaSpacehalinaPaulinaAdriana CylwikMamaSpace Recent comment authors
    Subscribe  
  najnowszy najstarszy oceniany
  Powiadom o
  Anna Dobrzyńska
  Gość
  Anna Dobrzyńska

  Bardzo motywujący wpis. Michał Szafrański jest bardzo motywujący a o Agacie Dutkowskiej muszę poczytać. Dzięki.

  MamaSpace
  Gość
  MamaSpace

  Dziękuję 🙂 bardzo mi miło. Ja jestem pod ogromnym wrażeniem Agaty. Zresztą nie tylko ja, wielu kobietom pomogła w biznesie i budowaniu poczucia własnej wartości.

  Paulina
  Gość

  Ja właśnie też mam pomysł 🙂 Aktualnie jestem na etapie pisania biznesplanu do projektu unijnego, bo niestety sama aż takich funduszy nie posiadam… jeśli istniałaby możliwość, abyś opublikowała linka do mojej ankiety – badanie rynku do biznesplanu, to napisz do mnie maila 🙂

  halina
  Gość
  halina

  Bardzo ciekawy wpis. Kiedy praca pokrywa się z pasją wtedy człowiek jest szczęśliwy. Agata Dudkowska jest tego przykładem.

  MamaSpace
  Admin

  Tak to prawda, warto szukać swojej drogi i walczyć o swoje marzenia 🙂

  Adriana Cylwik
  Gość
  Adriana Cylwik

  Obydwie osoby znam 🙂 Bój się i rób!? Ooooo TAK! 🙂