• Mamy zdanie
 • Czy jesteś panią swojego czasu? A może chciałabyś nią być?

  Tak jak obiecywałam dzisiaj post o inspirującej kobiecie Aleksandrze Budzyńskiej, która uczy inne kobiety zarządzania czasem. Jeśli masz wrażenie, że nie ogarniasz i chciałabyś zostać panią swojego czasu zapraszam do lektury!

  Gdy trafiłam na jej stronę pomyślałam – coś dla mnie! Myślę, że również dla was drogie mamy, ponieważ czas to dla wielu z nas towar deficytowy. Rządzą nim nie tylko nasze codzienne obowiązki, ale również nasze maluchy.

  Otóż okazuje się, że czasem można zarządzać, że nie jest tak, że on biegnie, a my musimy go gonić.

  Kto może zostać panią swojego czasu?

  Jak przekonuje Aleksandra Budzyńska każda z nas, tak jak ona, może zostać Panią Swojego Czasu, bez względu na to kim jest, gdzie mieszka, czym się zajmuje, czy ma dzieci, biznes, męża, hobby. Wystarczy tylko uświadomić sobie, co jest przyczyną tego, że nie mogę się zorganizować i ciągle brakuje mi czasu.

  Nigdy wcześniej nie myślałam, że można być ekspertem od zarządzania czasem, a jednak Aleksandra Budzyńska nim jest. Pokazuje kobietom, jak organizować swój czas we właściwy sposób. Na blogu Oli znajdziecie mnóstwo inspirujących treści, m.in. o regułach zarządzania czasem, sposobach na kobiecą organizację, checklistach czy domowych sztuczkach oszczędzających czas. Dowiecie się również jak pozbyć się złych nawyków i wprowadzić na ich miejsce te pożądane. Ponieważ, jak się okazuje, brak czasu często spowodowany jest naszymi złymi nawykami. Nieodpowiednia ilość snu, brak ruchu, zła dieta i cały dzień w rozsypce. Ale metoda małych kroków może to zmienić. Dla mnie zaskoczeniem było to, że „Zarządzanie czasem to sztuka rezygnacji, a nie sztuka robienia coraz więcej.”

  Wolisz słuchać niż czytaj? Słuchaj podcastu Pani Swojego Czasu!

  A jeśli nie masz czasu na czytanie to posłuchaj podcastu Pani Swojego Czasu podczas prania, gotowania, karmienia, czy prasowania. To prawdziwa kopalnia wiedzy z obszaru zarządzania sobą w czasie i prowadzenia biznesu on-line!

  Polecam również webinary organizowane co jakiś czas przez Olę Budzyńską. Informacje znajdziecie na stronie Pani Swojego Czasu. Świetnie się jej słucha i na pewno dowiecie się wielu ciekawych rzeczy, a może nawet postanowicie zmienić coś w waszym zarządzaniu czasem.

  Zresztą zobaczcie same. Zapraszam Was do Pani Swojego Czasu.

  Sukcesywnie będę starała się publikować wpisy o inspirujących kobietach i ciekawych inicjatywach. Mam nadzieję, że będą one inspiracją także dla was.

  A Wy jak zarządzacie swoim czasem? Jakie macie sposoby na jego organizację? Dajcie znać w komentarzu!

  1
  Dodaj komentarz

  avatar
  1000
  1 Comment threads
  0 Thread replies
  0 Followers
   
  Most reacted comment
  Hottest comment thread
  1 Comment authors
  nienajgorszamama Recent comment authors
    Subscribe  
  najnowszy najstarszy oceniany
  Powiadom o
  nienajgorszamama
  Gość
  nienajgorszamama

  U mnie to podstawa dobry plan dnia, który mam wypunktowany w głowie:)